I-Tech Nedir?

I-TECH Congress; sektör dinamolarını bir araya getirerek Başkent’in ilk teknoloji fuarı olma payesini taşıyan bir fuardır. T.C. Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı ile Ankara Ticaret Odası’nın destekleri ve Ankara Üniversitesi Akıllı Sistemler ve Teknolojiler Uygulama ve Araştırma Merkezi (ASTAM) işbirliğiyle gerçekleştirilerek olan I-TECH Congress,  katılımcılarının ürün ve teknolojilerini son tüketiciye doğrudan tanıtması, geniş katılımcı profili ve hedeflenen ziyaretçi yelpazesi ile sektöre yön verecek yüksek profilli ticari bir ortam oluştururken ziyaretçilerine de teknolojik inovasyonları eğlenceli interaktif atmosferinde birebir deneyimleme ve profesyonellerin başarı hikayelerini bizzat kendilerinden öğrenme fırsatı yaratan bir platformdur.

Tüketici teknolojileri sektöründe faaliyet gösteren firmalar için global buluşma noktası olan I-TECH, ekosistemi içindeki tüm sektörlere hitap eden yüksek profilli  bir ticari etkinliktir.

Ev eğlence sistemlerinden, oyun teknolojilerine, dronelardan, artırılmış ve sanal gerçekliğe, e-sports, e-müzik, sosyal medya ve 3D yazıcılara kadar toplumun günlük hayatına yön veren tüm teknolojiler I-TECH ekosisteminde bir araya getirilmektedir.

Interaktif I-TECH söyleşileri, sektörün öncü temsilcilerinin alışılagelmiş kalıpların dışına çıkarak ideallerini ve tecrübelerini direkt olarak paylaşacakları;  ülkemizin önde gelen teknolojik kanaat önderleri ile sosyal medya fenomenlerini ziyaretçileriyle buluşturacağı referans oturum grubudur.

Sektörün diamoları ile herer ölçekten girişimci ve yatırımcıların markalarını geliştirdikleri bir platform olan I-TECH, katılımcılarına ürünlerini sergileyebilecekleri, oturumlarında konuşma yapabilecekleri, kendi alanlarında etkinlik ve iş toplantıları düzenleyebilecek bir ortam oluştururken Start-up programlarını karar vericilerle buluşturarak geleceğe yön verecek fikir ve ürünlere sponsorluk fırsatları yaratır.

I-TECH Congress Teknoloji Kongre ve Fuarı’nın ekosistemi aşağıdaki konulardan oluşmaktadır:

EV SAHİBİ

STRATEJİK PARTNERLER

DESTEKLEYEN KURUM ve KURULUŞLAR

DESTEKLEYEN DERNEKLER ve ORGANİZASYONLAR

SOSYAL SORUMLULUK PROJESİ

ANA SPONSOR

TİTANYUM SPONSOR

START-UP SPONSORU

ARTIRILMIŞ VE SANAL GERÇEKLİK SPONSORU

TEKNOLOJİ SPONSORU

ÜRÜN SPONSORU

SU SPONSORU

OYUN HABER PARTNERİ

HAVAYOLU SPONSORU

GLOBAL İLETİŞİM ORTAĞI

RESMİ PR AJANSI

MEDYA SPONSORLARI

Siz de fuarımıza katılmak ister misiniz?

Projelerinizi fuarımızda sergilemek ister misiniz?