Özel Fırsatlar

Fırsatlar

PR Fırsatları

Medyada Görünürlüğünüzü Artırın!

Sizinle ilgili haberin I-TECH 2019 ’a katılan 7.000’den fazla kişi tarafından görüldüğünden nasıl emin olursunuz? Merak etmeyin, gösteriyoruz.

Medya Desteği Fırsatları

Şirketinizi I-TECH esnasında nasıl ön plana çıkarabileceğinizi, hedefe yönelik duyuruları nasıl paylaşabileceğinizi, tanıtım videosu iletebileceğinizi ve alandaki video gösterimine dahil olabileceğinizi öğrenin.

Sergi Katılımcıları için PR Haberleri

Haberler, medya destek fırsatları, yaklaşan I-TECH etkinlikleri, Ekim’de I-TECH 2019 ’a giden yolda partner fırsatları hakkında güncel bilgiler alın.

80.000 kişilik network, ve diğer partner kuruluşların ağları üzerinden paylaşılacak özel E-bültenlerde yer alarak bilinirliğinizi artırın.

Ürün Lansmanınızı I-TECH web sitesinde Tanıtın
Şirketinizi, ürünlerinizi ön plana çıkarın!

I-TECH 2019 ’da yer alacak firmalara ait Ürün Lansman Sayfası www.itechankara.com adresinden yayınlanacaktır.

Medyanın I-TECH ’te hangi teknolojilerin lanse edileceğini, nerede bulunduklarını ve ayrıntılı bilgi için sergi katılımcılarıyla nasıl irtibat kurulabileceğini görmesi için bir kaynak işlevi görecektir.

Kayıtlı Medya Listesini Görün

Basın bültenleriniz ve medya etkinlikleriniz için hedefe yönelik medya listelerini çekin. Listeler her gün güncellenecektir, ürün kategorisine göre filtreleyebilirsiniz.

I-TECH ’de resmi basın toplantısı düzenleyecekseniz, medya listesi bir ay önceden e-posta yoluyla size gönderilecektir.

Ünlü Ziyareti ve Özel Etkinlik Promosyonu Talep Formu

I-TECH standınızda ünlü ziyaretinizi ve özel etkinliğinizi tanıtın. I-TECH sayfasında ünlüler başlığında ve fuardan önce özel etkinlik basın bültenimizde yayınlayacağız.

PR İrtibat Bilgilerinizi Listeleyin

Medyanın size soru sormak için ulaşabildiğinden emin olun. Şirketinizin PR irtibat bilgilerini 2019 rehber listesine yazdırın. Bu liste, soru sormak isteyen kayıtlı I-TECH medyası ile paylaşılacaktır. PR irtibat kişileri aynı zamanda Sergi Katılımcıları İçin PR Bülteni’ni de alarak tüm PR programları ve fırsatları, önemli tarihler ve fuarla ilgili son haberleri takip edebilirler.

Siz de fuarımıza katılmak ister misiniz?

Projelerinizi fuarımızda sergilemek ister misiniz?